Kontakt

Kontakt os, og lad os drøfte din situation og vores muligheder for samarbejde. Ingen spørgsmål er for små eller store, og vi er altid til rådighed for en uforpligtende snak.

Søren Kaster

Partner & Adm direktør
+45 20 22 21 71
kaster@leadagency.dk

Amalie Gaardbo

Partner
+45 26 27 40 18
amalie@leadagency.dk

Anita Baun Hørdum

Partner
+45 53 50 29 81
anitah@leadagency.dk

Barbara Saitta Bregendahl

Partner
+45 29 82 27 18
barbara@leadagency.dk

Eva Svavars

Partner
+45 28 83 20 43
eva@leadagency.dk

Farshad Shirmohammadi

Partner & Økonomichef
+45 51 38 30 70
farshad@leadagency.dk

Lars Volle

Partner
+45 50 50 74 13
lars@leadagency.dk

Peter Albæk

Partner
+45 50 51 62 62
peter@leadagency.dk

Ledelse

Direktion

CEO Søren Kaster

CFO Farshad Shirmohammadi

Partner Anita Baun Hørdum (HR)

Partner Eva Svavars (Strategi og branding)

Bestyrelse

CEO Pixelz Inc, Thomas Ladefoged (Formand)

CEO Søren Kaster

Partner Anita Baun Hørdum